Divadelní role podle divadel

chronologicky podle data premiéry | podle divadla, kde se hrálo

Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni

  • 2010 - Portugálie - Mašle (Z. Egréssy, režie M. Vokoun), fotodetail představení
  • 2010 - Noc bláznů - Julie (L. Nowra, režie M. Vokoun), fotodetail představení
  • 2009 - Lucerna - Hanička (A. Jirásek, režie J. Burian), fotodetail představení
  • 2009 - Romeo a Julie - Julie (W. Shakespeare, režie J. Burian), foto
  • 2009 - Ve státním zájmu - Radka (A. Procházka, režie A. Procházka), fotodetail představení
  • 2009 - Jitřní paní - Adéla (A. Casona, režie M. Vokoun), fotodetail představení
  • 2009 - Válka ve sborovně aneb Habada a Jordán - Františka (V. Štech, režie L. Smoček), fotodetail představení
  • 2008 - Odcházení - Bea Weissenmütelhofová (V. Havel, režie J. Burian), fotodetail představení
  • 2008 - Zahradníkův pes - Dorotea (L. de Vega, režie M. Vokoun), detail představení
  • 2008 - Cyrano z Bergeracu - převzaté role: kuchtička, chlapec s flétnou, sestra Klára (E. Rostand, režie J. Burian, premiéra 2006)
  • 2008 - Vnitřní hlasy - převzatá role: Elvíra (E. De Filippo, režie I. Žantovská, premiéra 2007)

Městské divadlo Mladá Boleslav

  • 2007 - Rozmarné léto - Anna (V. Vančura, režie R. Felzmann), foto

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram

Letní shakespearovské slavnosti

  • 2007 - Bouře - Iris (W. Shakespeare, režie J. Korčák), foto

Komorní činohra

  • 2016 - Busted Jesus Comix - (David Johnston, režie J. Bábek), detail představení
  • 2015 - Dlouhá vánoční cesta domů - Klára (Paula Vogel, režie J. Bábek), detail představeníFOTO
  • 2014 - Chaos - Julia (Mika Myllyaho, režie J. Bábek), detail představeníFOTO
  • 2010 - Jak jsem se učila řídit Malá (P. Vogel, režie J. Bábek), fotodetail představení
  • 2009 - Pan Kolpert - Edita (D. Gieselmann, režie M. Vokoun), foto
  • 2008 - Orchestr - madame Hortensová (J. Anouilh, režie J. Bábek), foto
  • 2007 - Neidentifikovatelné lidské ostatky a skutečná podstata lásky - Benita (B. Fraser, režie M. Vokoun)

Divadlo Alfa

  • 2010 - Sirup - Marie (M. Krobot, režie V. Dubnička)

Krutodivadlo Kachny

  • 2010 - Vařený hlavy - Miriam (M. Horoščák, režie A. Skala)

Divadelní léto pod plzeňským nebem

  • 2016 - Don Quijote - Dulcinea (M. Cervantes, V. Dubnička, režie V. Dubnička)
  • 2010 - Král jelenem - Angela (C. Gozzi, režie V. Dubnička), foto
  • 2009 - Revizor - číšník, Miška, sluha hejtmana, inspektorova žena (N. V. Gogol, režie V. Dubnička)
  • 2008 - Don Juan - vesničanka Karlička (J.-B. Moliére, režie V. Dubnička)

Divadlo Konzervatoře

  • 2007 - Kytice - Vypravěč, Bludička (K. J. Erben, J. Suchý, režie J. D. Novotný)
  • 2007 - Jak se vám líbí - Rosalinda (W. Shakespeare, režie M. Vokoun), foto
  • 2007 - Hrdina západu - Nelly McLauglinová (J. M. Synge, režie F. Laurin)
  • 2006 - Hodina mezi psem a vlkem - Anděla (D. Fischerová, režie J. Bábek)
  • 2005 - Ryba ve čtyřech - Kelementina Heckendorfová (W. Kohlhaase, R. Zimmerová, režie F. Laurin)
  • 2005 - Výprodej - taneční a pěvecká company (režie T. Trapl), video

Divadlo Metro

  • 2005 - Oskar - Collete (C. Magnier, režie I. Vyskočil)
  • 2005 - Bláhový čas - Mariana (C. A. Puget, režie M. Němec)