Divadelní role

chronologicky podle data premiéry | podle divadla, kde se hrálo

Hodnocení inscenací jsou převzata z portálu i-divadlo.cz a vztahují se k inscenaci jako celku, ne k jednotlivému hereckému výkonu.

2016

Komorní činohra

Divadelní léto pod plzeňským nebem

  • Don Quijote - Dulcinea (M. Cervantes, V. Dubnička, režie V. Dubnička)
 

2015

Komorní činohra

 

2014

​Komorní činohra

 

2013

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram

 

2012

​Komorní činohra

 

2010

Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni

​Komorní činohra

Divadlo Alfa

  • Sirup - Marie (M. Krobot, režie V. Dubnička)

Krutodivadlo Kachny

  • Vařený hlavy - Miriam (M. Horoščák, režie A. Skala)

Divadelní léto pod plzeňským nebem

  • Král jelenem - Angela (C. Gozzi, režie V. Dubnička), foto

 

2009

Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni

​Komorní činohra

  • Pan Kolpert - Edita (D. Gieselmann, režie M. Vokoun), foto, 80 %

Divadelní léto pod plzeňským nebem

  • Revizor - číšník, Miška, sluha hejtmana, inspektorova žena (N. V. Gogol, režie V. Dubnička)

2008

Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni

  • Odcházení - Bea Weissenmütelhofová (V. Havel, režie J. Burian), foto, detail představení, 45 %
  • Zahradníkův pes - Dorotea (L. de Vega, režie M. Vokoun), detail představení
  • Cyrano z Bergeracu - převzaté role: kuchtička, chlapec s flétnou, sestra Klára (E. Rostand, režie J. Burian, premiéra 2006), 50 %
  • Vnitřní hlasy - převzatá role: Elvíra (E. De Filippo, režie I. Žantovská, premiéra 2007)

Komorní činohra

  • Orchestr - madame Hortensová (J. Anouilh, režie J. Bábek), foto, 92 %

Divadelní léto pod plzeňským nebem

  • Don Juan - vesničanka Karlička (J.-B. Moliére, režie V. Dubnička)

 

2007

Letní shakespearovské slavnosti

  • Bouře - Iris (W. Shakespeare, režie J. Korčák), foto

Městské divadlo Mladá Boleslav

  • Rozmarné léto - Anna (V. Vančura, režie R. Felzmann), foto

Komorní činohra

  • Neidentifikovatelné lidské ostatky a skutečná podstata lásky - Benita (B. Fraser, režie M. Vokoun)

Divadlo Konzervatoře

  • Kytice - Vypravěč, Bludička (K. J. Erben, J. Suchý, režie J. D. Novotný)
  • Jak se vám líbí - Rosalinda (W. Shakespeare, režie M. Vokoun), foto
  • Hrdina západu - Nelly McLauglinová (J. M. Synge, režie F. Laurin)

 

2006

Divadlo Konzervatoře

  • Hodina mezi psem a vlkem - Anděla (D. Fischerová, režie J. Bábek)

 

2005

Divadlo Metro

  • Oskar - Collete (C. Magnier, režie I. Vyskočil)
  • Bláhový čas - Mariana (C. A. Puget, režie M. Němec)

Divadlo Konzervatoře

  • Ryba ve čtyřech - Kelementina Heckendorfová (W. Kohlhaase, R. Zimmerová, režie F. Laurin)
  • Výprodej - taneční a pěvecká company (režie T. Trapl), video